Mūsu partneri

http://www.judofestival.com
http://www.ldz.lv/?object_id=874
izm.gov.lv
Rīgas pilsētas dome
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Olimpiskā vienība
Latvijas Sporta federāciju padome
Rīgas Brīvosta
www.mab.lv
 
 
 
18/07/2017

Rīgas kauss 2017

No 15. līdz 16.jūlijam Rīgā V.Zeļonija sporta skolas zālē norisinājās starptautiskais džudo turnīrs Rīgas kauss, kurā kopumā pieteicās 129 dalībnieki no Latvijas, Krievijas un Polijas. Komandu kopvērtējumā visās vecuma grupās  pirmo vietu ieguva džudo klubs “Kyodai”, otro vietu džudo klubs “Lido” un trešo vietu mūsu kaimiņi no Krievijas “Borec Moscow”.

Starptautiskā džudo turnīra Rīgas kauss ietvaros notika arī LDF biedru kopīgs pasākums, kura laikā tika godināti sportisti un viņu treneri par panākumiem Eiropas čempionātā kadetiem individuālājās un komandu cīņās, Starptautisko Bērnu spēļu uzvarētāji un 20.Makkabiādes uzvarētāji. Ar laba vēlējuma vārdiem uzstājās LDF Prezidents V.Zeļonijs un novēlēja mūsu kadetu izlasei, kas piedalīsies no 23. līdz 29.jūlijam EYOF spēlēs (individuālajās un komandu cīņās jauniešiem), lai sportisti saglabātu tādu pašu cīņas sparu kā Eiropas čempionātā kadetiem.

 

Rezultāti vīriešu konkurencē Rīgas kausā:

-60 kg

1. Idris KHALAEV  (Čečenijas republika)

2. Uvais HADŽIMURATOV (Čečenijas republika)

3. Vladimirs ROMAŠKINS  (VZSS)

3. Kristofers ZARIŅŠ  (Lido)

 

 -66 kg

1. Atnoni DE ANGELIS (Makkabi)

2. Artūrs KUŠINS (Makkabi)

3. Valentīns JANKĒVIČS (Ziemeļblāzma)

3. Aleksandrs SKOMOROHOVS (VZSS)

 

-73 kg

1. Staņislavs ĻEBEDEVS (Makkabi)

2. Saihan GAZIEVS (Čečenijas Republika)

3. Aleksandrs LAPŠINS (Jelgavas BJSS)

3. Jaroslavs KONDRATENKO (Borec Moscow)

 

-81 kg

1. Niķita DUINOVS (LKSS)

2. Ņiķita SAPEGA (Lido)

3. Jurijs PUTINS (Jelgavas BJSS)

3. Bogdans KOROĻEVIČS (VZSS)

 

-90 kg

1. Germans ŽUKOVS (Satori)

2.  Niķita TERNOVIKS (LKSS)

3.  Andrejs IVANOVS (VZSS)

 

-100 kg

1. Artjoms RATŅIKOVS (Ādažu BJSS)

2. Dzintars LĀCIS (Samurs)

3. Andrejs Mjagkovs (Кokoro)

 

Jaunieši  U-16:

-42 kg

1. Aleksandrs STOMA (Lido)

2. Viktors ARASOVS (Jikan)

3. Ivan LIDILOV (Borec  Moscow)

3. Mikolaj SZOPA (Taiger)

 

-46 kg

1. Aleksandr KOMAROV (Borec Mosc ow)

2. Antonijs JUZEFOVIČS (Lido)

3. Jānis Edgars ŠTRAUSS (ABJSS)

 

-50 kg

1. Andis DOLGILEVIČS (Kyodai)

2. Malik DOLAKOV (Borec Moscow)

3. Lūkas KOVAĻEVSKIS (Lido)

 

-55 kg

1. Kristaps BRICS (Kyodai)

2. Marat TSIBIROV (Borec  Moscow)

3. Edvards KIŅČS (Saldus)

 

-60 kg

1. Leonīds GRĪNVALDS (VZSS)

2. Andris ADAMOVIČS  (Kyodai)

3. Aleksandrs DIMITROVS (Lido)

3. Maksims BIZĀNS (Lido)

 

-66 kg

1. Ralfs Kārlis MANFELDS (Kyodai)

2. Andrejs ĻEŠČIKS (Makkabi)

3. Germans GRIGORJEVS (VZSS)

 

-73 kg

1. Murat DULAKOV (Borec Moscow)

2. Oļegs MAISTRUKS (VZSS)

3. Gustavs LĪKANSIS (Kyodai)

 

-81 kg

1.Edgars JURGENBERGS (LIDO)

2.Jan GORzELAK (Taiger)

3.Saevelj LEGOSTAJEV (Borec Moscow)

 

Rezultāti jaunietēm U-16:

 

-52 kg

1. Elīza JEVSTIGŅEJEVA (Ādažu BJSS)

2. Paula Elīza CERA (Kyodai)

 

-57 kg

1. Nika JANKOVSKA  (Jikan)

2. Viktorija MIČALSKA (Taiger)

3. Sofija KOĻESNIČENKO (Ādažu BJSS)

 

-63 kg

1. Agata PLAZENSKA (Taiger)

2. Vineta ALKSNE (Ādažu BJSS)

3. Keita LEITONE (Kyodai)

 

+ 63kg

1.Una DOLGIĻEVIČA (Kyodai)

2. Sabīne VEĻIKA  (LSPA DS)

 

Informācija sagatavota: Jūlija Ļeščinska

Foto: Anna Zeļonija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentāri

 

Pievienot komentāru

 

Ievadiet attēlā redzamo kodu

 

Tuvākie notikumi

01/08/2017 ST European Cup Juniors un treniņnometne Vācija
Berlīne, Vācija
 
24/07/2017 EYOF Ungārija
Gjor, Ungārija
 

Reitingi

2016. gads pieaugušie pabeigts 27.12.2016. 

2016. gads U-18 pabeigts 27.12.2016. 

2016. gads U-21 pabeigts 27.12.2016. 

2016. U-12, U-14, U-16 pabeigts 18.12. 2016.

_____________________________________________________

2015. gads U-18, U-21, pieaugušie pabeigts 06.12.2015. 

2015. gads Riga Cup  pabeigts 04.10. 2015.

_____________________________________________________

2014. gads U-18, U-21, pieaugušie  pabeigts 03.11.2014.

2014. gads Riga Cup  pabeigts 07.10.2014.

2014. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa  pabeigts 20.12.2014.


2013. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa 
U-14  pabeigts
U-16  pabeigts
2013. gads U-18, U-21, pieaugušie pabeigts 
2013. gads Rīgas starptautiskais kauss pabeigts

2012. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa 
2012. gads Rīgas starptautiskais kauss 
2012. gads U-17, U-20, pieaugušie 

2011. gads U-17, U-20, pieaugušie
2011. gads U-13, U-15

2010. gads U-17, U-20, pieaugušie
2010. gads U-13, U-15