Mūsu partneri

http://www.judofestival.com
http://www.ldz.lv/?object_id=874
izm.gov.lv
Rīgas pilsētas dome
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Olimpiskā vienība
Latvijas Sporta federāciju padome
Rīgas Brīvosta
www.mab.lv
 
 
 
13/07/2017

Latvijas VII Jaunatnes olimpiāde

No 7.jūlija līdz 9.jūlijam tika aizvadīta Latvijas VII Jaunatnes olimpiāde.

Šajā Olimpiādē tika pārstāvētas 27 dažādās disciplīnās - airēšanas, badmintons, basketbols, bokss, peldēšana, cīņas, džudo, futbols, galda teniss, golfs, handbols, zirgu izjādes, kanoe un smaiļošana, karatē, loka šaušana, žogu, peldēšana, regbijs, riteņbraukšana, svarcelšana, šaušana, teikvondo, teniss, triatlons, vieglatlētika, vingrošana, volejbols, - kā arī divi neolimpiskie sporta veidi - florbols un orientāciju. Par medaļām sacentās aptuveni 3000 sportisti.

Džudo disciplīnā kopumā piedalījās 66 sportsiti. Komandu kopvērtējumā 1.vieta ieguva Rīgas pilsētas komanda, 2.vietu komanda no  Liepājas pilsētas  un 3.vietu Ādažu novada komanda.

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes medaļnieki:

-50 kg

1. Andrejs RIŽOVS (Ādažu novads)

2. Jānis Edgars ŠTRAUSS (Ādažu novads)

3. Vladimirs ŠČERBAKOVS

3. Antons KUZMINOVS (Jelgava pilsēta)

 

-55 kg

1.Maksim DUINOVS (Liepājas pilsēta)

2.Jānis BISTROVS (Jelgavas pilsēta)

3. Kristaps BRICS (Rīgas pilsēta)

3. Aleksandr s ČERNIŠOVS(Rīgas pilsēta)

 

-60kg

1.Kristaps GULĪTIS (Rīgas pilsēta)

2.Roberts DREIMANIS (Liepājas pilsēta)

3.Aigars BUNDZENS (Alūksne novads)

3.Edgar ČAKŠS (Jelgavas pilsēta)

 

-66kg

1.Aleksandr SKUJA (Alūksne novads)

2.Ralfs Kārlis MANFELDS (Rīgas pilsēta)

3.Niķita SIDOROVS (Liepājas pilsēta)

3.Juris VAIVODS (Riebiņu novads)

 

-73kg

1. Artjoms MEĻIKOVS (Ogres novads)

2. Ņikita SKORBENKO (Jelgavas pilsēta)

3.Artūrs Vladimirs VIŠŅAUKS  (Ventspils pilsēta)

3.Vjačeslavs MEĻŅIČENKO  (Liepājas pilsēta)

 

-81 kg

1. Daniels KUĻIŠS (Liepājas pilsēta)

2.Aleksandr ŠPIKA (Rīgas pilsēta)

3.Kristens TĪRMANIS (Ventspils pilsēta)

3.Edgars JURGENBERGS (Rīgas pilsēta)

 

-90kg

1. Aleksandrs BURDŽIBALJANS (Rīga pilsēta)

2.Aleksis DEVIĶIS-CĪRULIS (Jelgavas pilsēta)

3.Mikus SĪPOLS (Rīgas pilsēta)

 

+ 90 kg

1.Kristaps PĒKŠENS (Siguldas novads)

2.Rodions BARINOVS (Rīgas pilsēta)

 

Informāciju sagatavoja: Jūlija Ļeščinska
Foto: Raivo Sarelaines

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentāri

 

Pievienot komentāru

 

Ievadiet attēlā redzamo kodu

 

Tuvākie notikumi

01/08/2017 ST European Cup Juniors un treniņnometne Vācija
Berlīne, Vācija
 
24/07/2017 EYOF Ungārija
Gjor, Ungārija
 

Reitingi

2016. gads pieaugušie pabeigts 27.12.2016. 

2016. gads U-18 pabeigts 27.12.2016. 

2016. gads U-21 pabeigts 27.12.2016. 

2016. U-12, U-14, U-16 pabeigts 18.12. 2016.

_____________________________________________________

2015. gads U-18, U-21, pieaugušie pabeigts 06.12.2015. 

2015. gads Riga Cup  pabeigts 04.10. 2015.

_____________________________________________________

2014. gads U-18, U-21, pieaugušie  pabeigts 03.11.2014.

2014. gads Riga Cup  pabeigts 07.10.2014.

2014. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa  pabeigts 20.12.2014.


2013. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa 
U-14  pabeigts
U-16  pabeigts
2013. gads U-18, U-21, pieaugušie pabeigts 
2013. gads Rīgas starptautiskais kauss pabeigts

2012. gads Rīgas Brīvostas balvu izcīņa 
2012. gads Rīgas starptautiskais kauss 
2012. gads U-17, U-20, pieaugušie 

2011. gads U-17, U-20, pieaugušie
2011. gads U-13, U-15

2010. gads U-17, U-20, pieaugušie
2010. gads U-13, U-15